Sola Hareket Sol Ok Tuşu Sağa Hareket Sağ Ok Tuşu Zıpla Yukarı Ok Tuşu Yere Yat Aşağı Ok Tuşu Ateş Et Ctrl Tuşu Silahlar 1-5 Tuşları " />
Sponsorlu Bağlantılar

Teğmen, canavar Sayborgların ele geçirilmesi için aksiyon zamanı. Binalarına girmek için bir yol bulun ve hepsini yokedin. En iyi çevrimiçi aksiyon oyunu... tonlarca seviye... Amaç, vurulmaktan sakınarak düşmanları vurmak ve yoketmektir. Hayat çizginizi takip edin. Sıfıra ulaştığında seviyeyi yeniden başlatmak zorunda kalırsınız ve ayrıca tüm güç artışlarınızı kaybedersiniz.

Her seviyeyi tamamlamak için çıkışa ilerleyin (tipik olarak uzakta sağda). Kullanmak için güç artışlarını toplayın. Hangi güç artışlarınızı kullanacağınızı seçmek için 1-5 tuşlarını kullanın. Alt sol göstergeler her bir güç artışından ne kadar kaldığını göstermektedir. Varsayılan silahınız az bir yeniden dolum zamanıyla sınırsız biçimde kullanım içindir. Kapıları aralamak ve lazerleri kapatmak için düğmeleri aktif hale getirin.

İpuçları & Hileler

- İkili sıçramayı kullanın. İkili sıçrama çok önemlidir ve devamlı kullanılmalıdır. İkili sıçrama yapmak için Yukarı Ok Tuşu'na iki kez basın.
- Güç artışlarını akıllıca kullanın. Güç artışlarını zekice kullanın çünkü zorlu düşmanları hızla ele geçirmek için çok faydalıdır. Öte yandan hayat çizginiz çok düşükse seviyeyi tamamlamak için güç artışlarınızı kullanın çünkü can kaybederseniz tüm güç artışlarını da kaybedersiniz.
- 1 numaralı silahı şarjlı tutun. 1 numaralı varsayılan silahınız işlevsiz hale gelip yavaş biçimde yeniden şarj olmadan önce birkaç hızlı atış yapabilir. Nasıl hızlı atışlar yapacağınızı ve yeniden silahınızı yeniden şarjj etmek için savaştan nasıl uzaklaşacağınızı öğrenin.
- Sinme saldırısını öğrenin. Yere çömelin ve kolayca ele geçecek Homurdanan Askerlere ve El Bombası Droidlere ateş edin.
- Sıçrama saldırısını öğrenin. Big Boys ve Örümcek Mechs tarafından ateşlenen arayıcı roketlerden kaçınmak için ateş ederek sıçrayın.

Temel Kontroller:

 

Sola Hareket Sol Ok Tuşu
Sağa Hareket Sağ Ok Tuşu
Zıpla Yukarı Ok Tuşu
Yere Yat Aşağı Ok Tuşu
Ateş Et Ctrl Tuşu
Silahlar 1-5 Tuşları
Oyun :Operasyon | Hit : 2198 | Kategori : Macera Oyunları | Beğenilme : 1
Sponsorlu bağlantılar
Yorumlar